سرمربی جدید «پیکان» کی انتخاب می شود؟

انتخاب سرمربی تیم فوتبال پیکان در فصل آتی لیگ برتر به، اما و اگر‌های زیادی بستگی دارد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

تیم فوتبال پیکان در فصل بیست‌ویکم لیگ برتر در قامت تیمی متوسط ظاهر شد و با ۲۸ امتیاز در رده یازدهم به کار خود پایان داد. بعد از پایان لیگ و در حالی که سیدمجتبی حسینی سرمربی این تیم گزینه هدایت تیم امید بود گمانه‌زنی‌ها درباره سرمربی فصل جدید خودروسازان کم نیست.

حسینی بعد از پایان لیگ برتر مذاکرات خود را جهت تمدید قرارداد با پیکانی‌ها آغاز کرده است. با این وجود تاکنون توافق مکتوبی برای تمدید قرارداد به ثبت نرسیده است. در نمونه مشابه برای تیم والیبال پیکان وقتی قرارداد پیمان اکبری تمدید شد، سریعاً اطلاع‌رسانی صورت گرفت. با این نگاه وقتی به فضای مدیریت فوتبالی خودروسازان متمرکز می‌شویم به دلیل میزان بودجه کم خودروسازان، جوانی تیم و آشنایی کامل حسینی با بازیکنان تیم، او در اولویت همکاری با پیکان قرار دارد، اما این اولویت به معنای آن نیست که تنها گزینه هدایت پیکان سرمربی فصل گذشته این تیم باشد. در مذاکرات ممکن است هر دو طرف (پیکان و حسینی) شرایط بهتری پیدا کنند.

در این میان بعضی مربیان که تحت قرارداد تیم خاصی نیستند، از طریق ایجنت‌های خود به تیم فوتبال پیکان پیشنهاد همکاری دادند. طبیعتاً این مربیان برای پیاده‌سازی تفکرات و پازل تاکتیکی خود نیازمند انتقال چند بازیکن جدید هستند و می‌تواند با درخواست بودجه بیشتری برای همکاری با این تیم همراه شود.