پریچهره: حساب فدراسیون جودو با تدبیر آقایان بسته شد/ از سمت سرپرستی خوشم نمی‌آید

سرپرست فدراسیون جودو گفت: حساب فدراسیون به علت بدهی مالیاتی بسته شده است و خزانه دار هم تاکنون نتوانسته مشکل را حل کند.

image_pdfimage_printچاپ خبر

نصرالله پریچهره سرپرست فدراسیون جودو درباره آخرین وضعیت این رشته ورزشی اظهار کرد: من روز گذشته (یکشنبه) در مجمع انتخاباتی هیئت جودو استان آذربایجان شرقی بودم و گفته شده نایب رئیس فدراسیون در محل کار خود حاضر نشده است. با من در این مورد صحبتی نداشته، اما شاید کار داشته که به محل کارش نیامده و باید با او تماس بگیرم چرا در محل کار خود غیبت کرده است؟ آنقدر اخبار در این فدراسیون زیاد است نه اینکه شما دنبال کلید عوض کردن باشید! وظیفه همه این است دست به دست هم بدهیم تا فدراسیون جودو را سرو سامان بدهیم.

او افزود: اگر نایب رئیس به محل کار خود برگردد از آن استقبال می‌کنیم و اگر هم نیاید چندان مشکلی نیست. پس از ۱۶ ماه بلاتکلیفی روز گذشته مجمع انتخابات هیئت جودو آذربایجان شرقی را برگزار کردیم تا شرایط برای آن‌ها بهتر شود.  

سرپرست فدراسیون جودو تصریح کرد:  مدیر تیم‌های ملی باید بیاید تا لیستی ببندیم که پس از آن اردو‌ها را شروع کنیم. در این وضعیت برخی دوستان دنبال این هستند چه شخصی به فدراسیون آمد و چه شخصی نیامد طوری می‌گویند که انگار این فدراسیون چه چیزی است؟

پریچهره عنوان کرد: روزمه من گویای همه چیز است. خود من روزی مدیرکل منابع انسانی وزارت ورزش بودم. اگر نتوانم ۵ تا ۶ نفر را در فدراسیون اداره کنم پس به چه دردی می‌خورم؟

او درباره مسدود بودن حساب‌های فدراسیون جودو اظهار کرد: حساب فدراسیون به دلیل بی تدبیری برخی آقایان که مبلغ ۲۹۰ میلیون تومان مالیات برای ما بدهی ایجاد کردند بسته شده است. خزانه‌دار فدراسیون توان بازگشایی نداشت هر چند با پیگیری‌های او فکر می‌کنم این روز‌ها باز شود. احساس خودم این بود خزانه‌دار از پس بازشدن حساب‌ها بر خواهد آمد، اما بنده خدا رفت و زورش نرسید، زیرا از پیش از حضورمان این مشکلات به وجود آمده بود. بالاخره همه باید دنبال این باشیم تا به جودو کمک کنیم.

سرپرست فدراسیون جودو گفت: من اصلا از سمت سرپرستی خوشم نمی‌آید و این بار هم به دلیل خواهش دوستان و خود آقایان بود که به این فدراسیون آمدم تا کمک کنم. هر روزی از من بخواهند بازگردم با سرعت ۱۲۰ کیلومتر به محل کارم در وزارت ورزش بازخواهم گشت.

پریچهره درباره کاهش سهمیه‌های این رشته برای هانگژو عنوان کرد: نامه‌ای که برای ما از طرف ستاد عالی بازی‌ها ارسال شده با این مضمون بوده که از قبل تعداد سهمیه‌های ما برای هانگژو چهار نفر بوده، اما پس از جلسه دوباره با ستاد عالی تصمیم به این گرفته شد تا سهمیه برخی فدراسیون‌ها دوباره کم شود. برای رشته جودو این شده با ۲ نفر در بخش آقایان و یک نفر هم در بخش بانوان به هانگژو برویم. ان‌شاالله در مسابقات بین‌المللی در کشور بلاروس که ماه آینده برگزار خواهد شد نفرات خودمان را خواهیم فرستاد تا با قهرمانان کشور بلاروس تنه به تنه شوند.