برگزاری اردوی مشترک تیم ملی واترپلو ایران و صربستان

نخستین جلسه تمرینی اردوی مشترک تیم ملی واترپلو ایران و صربستان عصر روز گذشته (سه‎ شنبه) در استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ایپنا ، شیرجه و واترپلو؛ با دعوت فدراسیون شنا، تیم ملی دوم صربستان به منظور برپایی اردوی مشترک با ملی پوشان واترپلو ایران روز گذشته(سه‌شنبه) وارد تهران شدند.

اولین جلسه تمرینی این اردوی مشترک که در راستای آماده سازی ملی پوشان واترپلو ایران برای حضور پر قدرت در بازی های آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو پیش بینی شده است، عصر روز گذشته(سه‌شنبه) در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد.

این نخستین حضور یک تیم واترپلو از صربستان در ایران است که ملی پوشان ایران می‌توانند در جهت آماده سازی خود علاوه بر تمرینات فردی، ضمن رقابت با یکی از قدرت‌های نخست واترپلو دنیا به مرور تکنیک‌ها و تاکتیک‌های کادر فنی تیم بپردازند.

با برنامه‌ریزی های انجام شده این اردوی مشترک به مدت ۱۰ روز در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پیگیری خواهد شد و در جریان این اردوی علاوه بر تمرینات مشترک دو تیم، دیدار های تدارکاتی برنامه ریزی شده است تا کادر فنی بتوانند نقاط ضعف و قدرت تیم را شناسایی کرده و خود را برای بازی های آسیایی محک بزنند.

251251