پیگیری اردوی برون مرزی تیم ملی شنا بدون سرمربی

ملی‌پوشان شنا در حالی اردوی آماده‌سازی خود برای حضور در بازیهای آسیایی را در ترکیه پیگیری می‌کنند که سرمربی تیم ملی به ایران بازگشته است.
image_pdfimage_printچاپ خبر

ملی‌پوشان شنا در حالی اردوی آماده‌سازی خود برای حضور در بازیهای آسیایی را در ترکیه پیگیری می‌کنند که سرمربی تیم ملی به ایران بازگشته است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، تیم ملی شنا که برای حضور در بازیهای آسیایی آماده می‌شود از هشتم مرداد اردوی آماده سازی خود را درترکیه دنبال می‌کند. این اردو تا پایان مرداد ادامه دارد در حالی که گامر دیلانچیان، سرمربی تیم به ایران بازگشته است.

وی طی دو هفته گذشته رقابتها و تمرینات ملی پوشان شنا را در ترکیه زیر نظر داشت اما یک هفته پایانی این اردو با هدایت محمدرضا کیانی مربی تیم ملی دنبال می‌شود چراکه دیلانچیان به منظور پیگیری برخی امور مربوط به تیم به ایران بازگشته است.

متین سهران، مهرشاد افقری و هومر عباسی شناگردان ملی پوش ایران در اردوی ترکیه هستند. این اردو البته با حضور سهران و افقری در استانبول و شرکت آنها در مسابقات مسافت کوتاه ترکیه آغاز شد. در ادامه عباسی بعد از پایان کارش در مسابقات قهرمانی جهانی(ژاپن) به اردوی ترکیه ملحق شد تا در شهر آدرنی و در کنار دو ملی پوش دیگر تمرینات خود را دنبال کند. سامیار عبدلی دیگر ملی پوش شنا ایران در مسابقات قهرمانی جهان بود که بعد از پایان کارش در ژاپن با هماهنگی کادر فنی عازم آلمان شد تا در محل اقامتش پیگیر تمریناتش باشد. شنا ایران با چهار سهمیه در بازی‌های آسیایی هانگژو شرکت می‌کند.