اعزام ملی‌پوشان تکواندو به مسابقات گرندپری پاریس

تیم ملی تکواندو برای حضور در مرحله دوم رقابتهای گرندپری در سال 2023 با هفت ورزشکار راهی پاریس می‌شود.
image_pdfimage_printچاپ خبر

تیم ملی تکواندو برای حضور در مرحله دوم رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۲۳ با هفت ورزشکار راهی پاریس می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، این دوره از مسابقات طی روزهای ۱۰ لغایت ۱۲ شهریورماه با حضور ۲۵۶ تکواندوکار به میزبانی فرانسه در شهر پاریس برگزار خواهد شد.

به همین منظور اعضای تیمهای ملی تکواندوی بانوان و آقایان کشورمان پس از اخذ روادید بامداد فردا سه‌شنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۲ تهران را به مقصد استانبول ترکیه ترک می‌کنند و پس از آن راهی پاریس خواهند شد.

مبینا نعمت‌زاده در وزن ۴۹-، ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم، مهدی حاجی موسایی و ابوالفضل زندی در وزن ۵۸- کیلوگرم، متین رضایی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم و ابوالفضل عباسی در وزن ۸۰+ کیلوگرم در رقابت‌های گرندپری شرکت می‌کند.

طبق برنامه اعلام شده جمعه دهم شهریورماه مبارزات اوزان ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود که نعمت‌زاده، کیانی، حاج‌موسایی و زندی به مصاف رقبای خودم می‌روند. شنبه، یازدهم شهریورماه، تکواندوکاران اوزان ۶۷- کیلوگرم زنان، ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان مبارزات خود را برگزار خواهند که متین رضایی و مهران برخورداری نمایندگان کشورمان خواهند بود.

یکشنبه یازدهم شهریورماه و در روز پایانی مسابقات تکواندوکاران دو وزن ۶۷+ کیلوگرم و ۸۰+ کیلوگرم به دیدار حریفان خود خواهند رفت که ابوالفضل عباسی تنها ملی‌پوش کشورمان است که به روی شیهاپ چانگ خواهد رفت.

هدایت تیم ملی بانوان به عهده مینو مداح به عنوان سرمربی است و مهروز ساعی به عنوان مربی تیم بانوان را همراهی می‌کند. در تیم آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی و مجید افلاکی مربی تیم ملی هستند. افشین رهبری پزشک تیم در مسابقات خواهد بود و هادی ساعی به عنوان سرپرست تیم ملی راه همراهی می‌کند.