داورزنی: باید خواسته مردم یعنی حضور در المپیک را عملی کنیم

محمدرضا داورزنی، رییس فدراسیون والیبال ابراز امیدواری کرد که تیم ملی بتواند در المپیک پاریس حضور داشته باشد.
image_pdfimage_printچاپ خبر

محمدرضا داورزنی، رییس فدراسیون والیبال ابراز امیدواری کرد که تیم ملی بتواند در المپیک پاریس حضور داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، وی در ادامه افزود: امیدوارم در فضای کاری بیشتر با توجه به رویدادهای پیش رو خود را برای برآوردن خواسته مردم و انتظار جامعه والیبال آماده تر کنیم و برای سومین بار کسب سهمیه المپیک کنیم.

داورزنی ضمن تبریک به تیم ملی زیر ۱۶ سال که در رقابتهای قهرمانی آسیا مدال طلا کسب کرد، گفت: این تیم با کسب عنوان قهرمانی آسیا در نخستین مسابقه این رده سنی، سال آینده در رقابتهای قهرمانی جهان زیر ۱۷ سال حضور خواهد داشت. نائب قهرمانی نوجوانان جهان و قهرمانی جوانان همگی بیانگر پشتوانه‌های خوبی است که برای تیم بزرگسالان در راه است و با تلاش بیشتر تیم به امید خدا تیم قدرتمندتری در آینده بسازیم.

وی افزود: تلاش کردیم که در حوزه بانوان طرحی نو در اندازیم تا با توجه به تغییرنسل در این تیم بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم. به تمامی دوستان در حوزه های ساحلی، بانوان و سالنی خسته نباشید می گویم. همچنین به مدیران هیات‌ها و مربیان و … که همگی تلاش کردند که نتایج قابل قبولی به دست آورند. برای کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو آرزوی موفقیت دارم تا برای سومین بار روی سکو رفته و بهترین مدال را از آن خود کند. امیدوارم با حضور برای سومین بار در المپیک دل مردم را شاد کنیم که این اتفاق تنها با همدلی رخ خواهد داد.

داورزنی در پایان با توجه به زمان محدود جلسه خاطرنشان کرد: گزارش عملکرد فدراسیون به شکل کتابچه در خدمت دوستان هست و بیش از این وقت دوستان را نمی گیریم و امیدوارم همراه هم مسیر موفقیت را طی کرده و به انتظارات مردم جامه عمل بپوشانیم.