کریستیانو رونالدو اگر شغل دیگری داشت!/ عکس

گجت‌نیوز نوشت: به نظر شما اگر کریس رونالدو سمت فوتبال نمی‌رفت، چه شغلی را انتخاب می‌کرد؟ اجازه دهید تا کریستیانو رونالدو در مشاغل دیگر را از دید هوش مصنوعی ببینیم!

image_pdfimage_printچاپ خبر

ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر تا چند روز دیگر راهی کشور ما می‌شود تا در قالب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به رویارویی با تیم پرسپولیس برود. اما اجازه دهید تا به ۳۰ سال قبل برگردیم و کمی تاریخ را دستکاری کنیم تا مسیر زندگی کریستیانو رونالدو از فوتبال جدا شود. به نظر شما چه کاری شایسته‌ی او خواهد بود؟ هوش مصنوعی به این سوال جواب می‌دهد!

شغل‌های دیگر کریستیانو رونالدو از نظر هوش مصنوعی

نانوا

کریستیانو رونالدو هوش مصنوعی

مکانیکی کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو هوش مصنوعی

آرایشگر

کریستیانو رونالدو هوش مصنوعی

قصاب

کریس رونالدو از دید AI

نجار

کریس رونالدو از دید AI

عمو سبزی فروش

کریستیانو رونالدو هوش مصنوعی

آشپز هتل

کریس رونالدو از دید AI

استاد شیمی در دانشگاه

کریس رونالدو از دید AI

دکتر بیمارستان

کریس رونالدو از دید AI

گل فروش

کریس رونالدو از دید AI

معلم ورزش در روز بعد از عید

کریستیانو رونالدو هوش مصنوعی

گارسون

کریستیانو رونالدو هوش مصنوعی

در پایان کار بد نیست اشاره کنیم که این تصاویر توسط هوش مصنوعی Lexia ساخته شده‌اند. همین الان شما هم دست به کار شوید و چنین تصاویری را برای نیمار بسازید، آن‌ها را در اینستاگرام خود قرار دهید و سپس نیمار را هم تگ کنید؛ شاید نیمار آن‌ها را دید و شما هم کلی فالوور گرفتید! همچنین اگر به ساخت تصاویر با هوش مصنوعی میدجورنی علاقه دارید اما چیزی به ذهن شما نمی‌رسد، پیشنهاد می‌کنیم که تصاویر مرد کامل و مسابقه بتن خوری افراد مشهور را از دست ندهید.

هوش های مصنوعی تصویر ساز مانند DALL-E 2 و Midjourney ناگهان در مورد توجه بسیاری قرار گرفتند. به نظر می‌رسد که تعداد بیشتری از این ابزار در حال ظهوراند، اما همیشه در دسترس عموم نیستند. در این مطلب تصویرسازهایی ذکر شده است که می‌توانید همین الان از آن‌ها استفاده کنید.

هوش‌های مصنوعی تصویرساز، عکس‌هایی که مد نظر شما هستند را ایجاد می‌کنند. تنها کافی است برای آن‌ها بنویسید که چه در ذهن دارید، مثلا تصویر “یک گلدان با دو گل رز در کنار یک پنجره در هنگام غروب” با نوشتن این عبارت به انگلیسی، هوش مصنوعی و عبارت شما را تحلیل کرده و بر اساس متنی که شما نوشتید، یک تصویر جدید که مانند آن را در هیچ‌جا ندیدید ساخته می‌شود.

البته هوش مصنوعی تصویرساز به شکلی ساخته شده که برای هر عبارت چندین تصویر می‌سازد تا شما میان تصاویر نهایی، حق انتخاب داشته باشید.

هوش مصنوعی تصویرساز از دل فناوری‌هایی تبدیل عکس چاپی به یک تصویر متحرک و بازسازی تصاویر قدیمی ساخته شده و درواقع با افزایش قدرت و توانایی هوش مصنوعی در ایجاد و درک تصویر، حالا شاهد آن هستیم که هوش‌های مصنوعی مختلف به خوبی حرف انسان را می‌فهمند و تصاویر جدید خلق می‌کنند.

227227