عکس‌| ورود الاتحاد به اصفهان؛ کانته آمد ولی بنزما نه!

ورزش سه نوشت: اعضای تیم فوتبال الاتحاد برای برگزاری دیدار برابر سپاهان وارد اصفهان شدند.

image_pdfimage_printچاپ خبر

هواپیمای حامل اعضای تیم فوتبال الاتحاد به منظور برگزاری دیدار برابر سپاهان، با پروازی اختصاصی در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست.

بازیکنان آکادمی سپاهان در بدو ورود با اهدای شاخه‌های گل به اعضای این تیم خوشامد گفتند. نفراتی چون رومارینیو، عبدالرزاق حمدالله، انگولو کانته، ایگور کورنادو و… با دریافت این شاخه گل ها، در قسمت CIP استادیوم مشغول استراحت شدند.

نکته جالب اینکه استقبال چندان خاصی از کاروان تیم الاتحاد صورت نگرفت و خبرنگاران نتوانستند تصویر خاصی از این بازیکنان شکار کنند و آنها خارج از فرودگاه در انتظار خروج اعضای تیم عربستانی هستند.

1933324

1933325

1933326

1933327

1933328

لازم به ذکر است که کریم بنزما به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را در این سفر همراهی کند و بدون شک او بزرگترین غایب دیدار حساس روز دوشنبه میان الاتحاد و سپاهان است.

باید اضافه کرد که هواپیمای حامل کاروان الاتحاد نسبت به زمان تعیین شده قبلی، با تأخیر به اصفهان رسید. پس از استراحت چند دقیقه ای در CIP فرودگاه، اعضای این تیم سوار بر اتوبوس های باشگاه سپاهان، راهی هتل محل اقامت خود شدند.

پیش از این، چند خودرو لوکس و مخصوص تشریفات برای اسکورت تیم الاتحاد در فرودگاه حاضر شده بودند ولی این خودروها بدون اطلاع مسئولین باشگاه سپاهان، پارکینگ CIP فرودگاه را ترک کردند.

این موضوع با اعتراض خبرنگاران حاضر در فرودگاه همراه شد چرا که اتوبوس الاتحاد از مسیر دیگری فرودگاه شهید بهشتی را ترک کرد و بیشتر عکاسان و اصحاب رسانه نتوانستند ویدیو و تصاویر خاصی را از اعضای تیم عربستانی تهیه کنند.

258 258