وفای به عهد سرپرست فدراسیون شطرنج

پاداش قهرمانی ملی پوشان شطرنج در بازی های آسیایی هانگژو پرداخت شد
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران – ایپنا ، شهرام عظیمی در گفت و گویی از پرداخت پاداش 5 میلیارد ریالی ملی پوشان شطرنج طبق وعده قبلی خبر داد.

سرپرست فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران گفت: طبق وعده ای که پیش از بازی های آسیایی مبنی بر پرداخت پاداش 500 میلیون تومانی به ملی پوشان در صورت کسب افتخار و مدال داده بودم، به حول قوه الهی وفای به عهد کردیم و پاداش وعده داده شده به ملی پوشان تیم ملی آقایان، قهرمان رقابت های شطرنج بازی های آسیایی هانگژو 2022 پرداخت شد.

دکتر عظیمی افزود: در مدت فعالیتم به عنوان سرپرست فدراسیون نهایت سعی و کوشش خود را برای خدمت صادقانه به کشور عزیزم و جوانان مستعد و نخبه شطرنج به کار بستم و خوشحالم در این مدت به یاری خداوند و حمایت های دلسوزان کشور و نظام در بخش های مختلف توانستیم به وعده های خود جامه عمل بپوشانیم.

5 ملی پوش کشورمان، پرهام مقصودلو، سید محمدامین طباطبایی، پویا ایدنی، بردیا دانشور و امیررضا پورآقابالا پاداش های خود را از فدراسیون بصورت کامل دریافت کردند.

لازم به ذکر است این پاداش صرفا پاداش در نظر گرفته شده توسط فدراسیون شطرنج بوده و مجزا از پاداش وعده داده شده توسط وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک است.