رختکن آبی ها مافیا دارد!

ورزش سه نوشت: مارک کوکوریا، مدافع چلسی، تایید می‌کند که حضور بازیکنان و مربی اسپانیایی زبان در این باشگاه به ارتباط بهتر اعضای تیم کمک می‌کند.

image_pdfimage_printچاپ خبر

پس از انتقال روبرت سانچز و مویسس کایسدو در تابستان امسال، مارک کوکوریا به شوخی گفت یک “مافیای اسپانیایی” در رختکن چلسی وجود دارد.

کوکوریا پس از جدایی سزار آسپلیکوئتا و کپا آریسابالاگا تنها بازیکن اسپانیایی زبان در استمفوردبریج بود. ورود سانچز و کایسدو در این تابستان باعث تقویت زبان اسپانیایی اعضای این تیم شد که شامل انزو فرناندز، ملی پوش آرژانتینی، نیز می‌شود.

او درباره ورود سانچز و کایسدو گفت: “من بسیار خوشحالم که آن‌ها به ما ملحق شدند. به آن‌ها گفتم که چلسی باشگاه مهمی است، آن‌ها اینجا احساس خیلی خوبی خواهند داشت، من اینجا خوشحالم که مافیای اسپانیایی خواهیم داشت!”

همچنین انتخاب مائوریسیو پوچتینو باعث شد که چلسی سرمربی اسپانیایی زبان داشته باشد و کوکوریا معتقد است که این به اتحاد بیشتر آبی‌های لندنی کمک می‌کند.

او در این‌باره گفت: “اینکه می‌توانیم به زبان اسپانیایی با سرمربی صحبت کنیم، توضیح دادن اشتباهاتمان یا کارهایی که باید در زمین انجام دهیم را آسان‌تر می‌کند. ما تیم بسیار خوبی داریم، در داخل و خارج از زمین بسیار صمیمی هستیم و فکر می‌کنم وقتی این روابط خوب باشد، در زمین می‌توانیم بهتر با هم بازی کنیم.”

۲۵۷ ۲۵۱