برای حضور در انتخابات فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی/ عنصری وارد گود شد

رییس انجمن کیک بوکسینگ و موی تای دانشگاه پیام نور در انتخابات ریاست فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی ثبت نام کرد.
image_pdfimage_printچاپ خبر

رییس انجمن کیک بوکسینگ و موی تای دانشگاه پیام نور در انتخابات ریاست فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی ثبت نام کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، تورج عنصری دیروز چهارشنبه ۸ آذرماه سال جاری با حضور در دبیرخانه فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی، مدارک مربوط به ثبت نام در انتخابات ریاست این فدراسیون را تکمیل کرد.

عنصری با مدرک دکترای تخصصی مدیریت ورزشی، مدیرعاملی شرکت ورزش نشاط آرتین و همچنین مدیر مسئولی نشریات زنگ سلامتی و زنگ ورزش، زندگی سالم را برعهده دارد.

اولین مدیر تیم ملی بوکس دانشجویی به میزبانی دانشگاه پیام نور، سابقه عضویت در کارگروه برنامه ریزی مدیران فرهنگی فدراسیونها در وزارت ورزش و جوانان، عضویت در شورای سیاستگذاری شبکه ملی جوانان انقلاب اسلامی و مسئولیت کمیته ورزش سازمان متخصصان و مشاوران ملل اسلامی(اینسکو) از مهمترین سوابق اجرایی عنصری محسوب می شوند.

همچنین تدوین الگوی موفقیت فدراسیون رزمی با ارائه مقالات معتبر علمی و تالیف کتاب کیمیای کیک بوکسینگ و همچنین ترجمه قوانین کیک بوکسینگ از جمله آثار این کاندیدا نیز محسوب می شوند. علاوه بر آن وی دارای مدرک مربیگری ممتاز فدراسیونی و مدال برنز مسابقات جهانی کیک بوکسینگ ISKA در سال ۲۰۱۳ نیز است.

ثبت نام از کاندیداهای احراز پست ریاست فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی تا روز شنبه ۱۱ آذرماه ادامه دارد البته هنوز زمان دقیق برگزاری مجمع انتخابات این فدراسیون از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام نشده است.