عکس| دل منچستری ها برای این صحنه ها تنگ شده!

منچستر یونایتد در بازی اخیر خود در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مقابل گالاتاسرای به نوعی کامبک خورد و در حالی که شروع خوبی داشت در نهایت بازی را با تساوی سه بر سه به پایان رساند تا اکنون کار سختی برای صعود به دور بعدی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ منچستر یونایتد ممکن است نتواند به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند چرا که در بازی آخر خود باید به مصاف بایرن مونیخ برود. باید دید که شیاطین سرخ مقابل باواریایی ها چه نتیجه ای می گیرند و در نهایت چه اتفاقی برای آن ها می افتد. منچستر یونایتد ممکن است راهی لیگ اروپا شود و یا این که به طور کلی از اروپا حذف شود. آن ها کورسوی امیدی هم برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا دارند.

عکس| دل منچستری ها برای این صحنه ها تنگ شده!

منچستر یونایتد در دوره دوم حضور رونالدو در این تیم، کامبک هایی در لیگ قهرمانان اروپا زده است. رونالدو از تابستان ۲۰۲۱ تا انتهای سال ۲۰۲۲ میلادی در منچستر یونایتد حضور داشت و پس از آن راهی النصر عربستان شد. رونالدو به شدت با اریک تن هاگ مشکل داشت و همین قضیه موجب شد تا رونالدو جمع شیاطین سرخ را ترک کند.

منچستریونایتد با داشتن رونالدو مقابل آتالانتا و ویارئال در لیگ قهرمانان اروپا کامبک زده بود اما آن ها اکنون مقابل تیمی مثل گالاتاسرای کامبک می خورند.

۲۵۷ ۲۵۱