صعود یک پاروزن دختر ایران به فینال/ فاطمه مجلل باز هم طلایی شد

چهارمین روز از رقابتهای قایقرانی روئینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا با کسب مدال طلا برای فاطمه مجلل همراه شد.
image_pdfimage_printچاپ خبر

چهارمین روز از رقابتهای قایقرانی روئینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا با کسب مدال طلا برای فاطمه مجلل همراه شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در ادامه رقابتهای قایقرانی روئینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا در پاتایای تایلند، پاروزنان کشورمان روز چهارم مسابقات خود را با کسب یک مدال طلای دیگر آغاز کردند.

فاطمه مجلل در روئینگ تک‌نفره سنگین‌وزن زیر ۲۳ سال بانوان در فینال A با حریفانی از قزاقستان، هنگ‌کنگ، ویتنام، فیلیپین و سریلانکا رقابت کرد و در پایان با زمان ۹ دقیقه، ۷ ثانیه و ۴۴۵ هزارم ثانیه در جایگاه نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد. در این ماده نمایندگان هنگ‌کنگ و فیلیپین به ترتیب دوم و سوم شدند. فاطمه مجلل روز قبل در دونفره روئینگ زنان با کیمیا زارعی صاحب گردن آویز طلا شده بود.

در ادامه رقابتها آوینا بخشایی و مهنا حاجی‌حسینی در روئینگ دونفره جوانان در فینال A با حریفانی از ازبکستان، ژاپن، چین، ویتنام و کره رقابت کردند و در پایان با زمان ۸ دقیقه، ۲۵ ثانیه و ۹۸۲ هزارم ثانیه عنوان پنجمی را کسب کردند. در این ماده نمایندگان چین، ویتنام و ازبکستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین امیررضا عبدالی در روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن زیر ۲۳ سال آقایان که به فینال رسیده بود در فینال A با حریفانی از قزاقستان، ازبکستان، هنگ‌کنگ، ویتنام و فیلیپین رقابت کرد و در پایان با زمان ۸ دقیقه، ۳۹ ثانیه و ۶۲۱ هزارم ثانیه عنوان ششمی را کسب کرد. در این ماده نمایندگان ویتنام، هنگ‌کنگ و ازبکستان به ترتیب در رده اول تا سوم قرار گرفتند.

آوینا بخشایی در روئینگ تک‌نفره جوانان در گروه دوم دور نیمه‌نهایی به مصاف از تایلند، ویتنام، ژاپن، قزاقستان و اندونزی رفت و در پایان با زمان ۸ دقیقه، ۵۷ ثانیه و ۳۴۵ هزارم ثانیه به عنوان قایق سوم به فینال A راه یافت.

گفتنی است؛ این مسابقات با رقابت نمایندگان کشورمان در پاتایا تایلند در جریان است.