نتایج آنلاین رقابت های روز دوم لیگ برتر تکواندو بانوان

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، روز دوم از دور سوم رقابت های لیگ برتر تکواندو بانوان «جام ایراندخت» به میزبانی خانه تکواندو در حال برگزاری است.

نتایج آنلاین رقابت ها به شرح ذیل است:

وزن ۴۹- کیلوگرم

دور نخست

نگار قائدی (آکادمی ورزشی کسری) –
آنیتا داوری (آکادمی آترا) صفر -پریماه چنگی (آکادمی ویسی) ۲
آتنا غفاری (پایگاه سلامتی رها) – نگار زمانی – برنده غفاری
فاطمه حسین نژاد (دیار) –
فاطمه زهرا ابراهیمی (بیمه تجارت نو) –
فاطمه کیانی صفر – فاطمه دارابی (شهر رنگ دورود) ۲
حنانه حسینی – ملیکا حمزه زاده
نگار قدیانی (پارس جنوبی) –
سعیده نصیری (پارس جنوبی) –
ستاره غلامیان (آکادمی آترا) – حنانه آقاپور
درسا اسلامی (میکس پلاس) – مهسا اسدی
مهسا علیزاده (شهر رنگ دورود)
بیتا احمدی
فائزه حاجیوند (دیار) – نگین ناصری پور (آکادمی ویسی) – برنده ناصری پور
فاطمه محققیان (آکادمی کسری) – گونای سلیمی (بیمه تجارت نو) – برنده محققیان
مریم ملکوتی خواه (پایگاه سلامتی رها) –

یک هشتم

نگار قائدی صفر – پریماه چنگی ۲
آتنا غفاری – فاطمه حسین نژاد – برنده غفاری
فاطمه زهرا ابراهیمی – فاطمه دارایی – برنده دارایی
ملیکا حمزه زاده صفر – نگار قدیانی ۲
سعیده نصیری ۲ – حنانه آقاپور صفر
درسا اسلامی صفر – مهسا علیزاده ۲
بیتا احمدی – نگین ناصری پور برنده ناصری پور
فاطمه محققیان صفر – مریم ملکوتی خواه ۲

یک چهارم

پریماه چنگی یک – آتنا غفاری ۲
فاطمه دارایی صفر – نگار قدیانی ۲
سعیده نصیری ۲ – مهسا علیزاده صفر
نگین ناصری پور – مریم ملکوتی خواه

نیمه نهایی

اتنا غفاری لو – نگار قدیانی
سعیده نصیری – مریم ملکوتی خواه

فینال

وزن ۵۷- کیلوگرم

دور نخست

غزل سلطانی (میکس پلاس) – فاطمه یگانی راد – برنده سلطانی
سیده نازنین کریمیان (شهر رنگ دورود) – رومینا نوروزی – برنده کریمیان
مرضیه ملکیان – شنیان مرادی
فاطمه ادراکی (بیمه تجارت نو) – مائده تحویلی (آکادمی آترا)
کیمیا قنبری صفر – ناهید کیانی (پارس جنوبی) ۲
یاسمینا امجدیان (دیار) صفر – آیدا خورشیدی ۲
سوگند ضیغم (آکادمی کسری) – سارا قاسمی
سارا میزبان (پایگاه سلامتی رها) –
زهرا وطن دوست (بیمه تجارت نو) –
فاطمه سهرابی (پارس جنوبی) – الینا احمدیان
اسما آقا حسین پور (دیار) – یسنا امن زاده
آناهیتا خاکسار – زهرا داوودی نژاد
عرفانه شهرآبادیان- درسا علی نوری (میکس پلاس)
حدیثه اماره (آکادمی ویسی) – زهرا سادات طاهری
نگار عزیزی (پایگاه سلامتی رها) – صنم عینی
غزل زمانی (آکادمی آترا) – شمیم فتحی (آکادمی کسری)

یک هشتم

غزل سلطانی ۲- نازنین کریمیان صفر
ناهید کیانی – آیدا خورشیدی
سارا قاسمی – سارا میزبان

وزن ۶۷- کیلوگرم

دور نخست

عالمه پوشیان (بیمه تجارت نو) –
سیده ساناز صدرالدینی (پایگاه سلامتی رها) -لیلا عظیمی
محیا زنگنه (آکادمی آترا) – پردیس رضایی (آکادمی کسری)
نرگس لک (شهر رنگ دورود) –
عادله شعبانپور (هیات تکواندو نوشهر) –
هاجر حسنی – ستایش حقیقت دوست (میکس پلاس)
اتنا زهره وند – سارا وارثی
ساغر مرادی (آکادمی ویسی) –
یلدا ولی نژاد (آکادمی کسری) –
فرشته فتحی (آکادمی ویسی) – سارینا باقری
سحر مرادی (دیار) –
فاطمه معتمدی (آکادمی آترا) –
یاسمن محمدی (پایگاه سلامتی رها) –
روژین حسینی – فاطمه خسروی (شهر رنگ دورود)
فاطمه عظیمی (پارس جنوبی) – سحر حسینی
پریسا جوادی (بیمه تجارت نو)

یک هشتم

عالمه پوشیان –
محیا زنگنه – نرگس لک
عادله شعبانپور –
ساغر مرادی –
فرشته فتحی – یلدا ولی نژاد – برنده فتحی
سحر مرادی – فاطمه معتمدی – برنده مرادی
یاسمن محمدی۲ – فاطمه خسروی صفر
فاطمه عظیمی – پریسا جوادی – برنده جوادی

یک چهارم

فرشته فتحی صفر – سحر مرادی ۲
یاسمن محمدی – پریسا جوادی

وزن ۷۳+ کیلوگرم

دور نخست

فاطمه کرمی (دیار) ۲- نیلوفر کرمی (شهر رنگ دورود) صفر
پریسا بهشتی (آکادمی تکواندو ویسی) – یاسمن بداقی -برنده بهشتی
زینب اسدی (پایگاه سلامتی رها) ۲ – محدثه روحی (بیمه تجارت نو) صفر
سیده حانیه صاحبی (آکادمی کسری) – سیده الناز جمشید زاد (آکادمی آترا)
زهرا پوراسماعیل (بیمه تجارت نو) ۲ – نگار اسحقی (پایگاه سلامتی رها) صفر
صبا سلیمی (آکادمی آترا) – مطهره زارع (آکادمی کسری)
شهربانو دامغانی نژاد (آکادمی ویسی) – ثنا لعل آبادی (دیار)
لعیا برزین – آریسا حسینی (شهر رنگ دورود)

یک چهارم

فاطمه کرمی – پریسا بهشتی
زینب اسدی
زهرا پوراسماعیل ۲ – صبا سلیمی صفر
شهربانو دامغانی نژاد ۲ – آریسا حسینی صفر

نیمه نهایی
زهرا پوراسماعیل ۲ – شهربانو دامغانی نژاد صفر