هفته سوم لیگ برتر تکواندو/نتایج کامل روز نخست – اوزان فرد

هفته سوم رقابت های لیگ برتر تکواندو امروز پنجشنبه پنجم بهمن ماه در سالن خانه تکواندو با برگزاری مسابقات اوزان فرد آغاز شد.
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران – ایپنا ؛ هفته سوم از بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو “جام خلیج فارس” یادواره شهید شاخص ورزش کشور حسن جنگجو به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی امروز پنجشنبه پنجم بهمن ماه با برگزاری مسابقات اوزان فرد آغاز شد.

نتایج اوزان مختلف به این شرح است:

وزن ۵۴- کیلوگرم: تعداد شرکت کننده ۲۱ تکواندوکار

امیررضا مددی(زاگرس جنوبی)- استراحت
امیرعلی مایلی (شهرداری ورامین ) ۲- هوتن هادی پور (دانشگاه آزاد) صفر
سید امیرمحمد عقیلی(پاس) – استراحت
علی پرسیان – مس کرمان – استراحت
حسین مجیدی فر(آزاد)- استراحت
سامان ضیایی ( میکس پلاس) ۲ – یاسین ولی پور (بارمان ابزار) صفر
امیررضا کهریزی(یزدان ) ۲ – امیرعلی شریعتی( دمنده) صفر
امیررضا متولد شهرستانی (پالایش نفت)- استراحت
سروش حسینی(شهرداری ورامین) – استراحت
امیرحسین فتحی الهی(یزدان) – ابوالفضل نظری(بارمان ابزار) برنده نظری
آرین احمدی(پالایش نفت)- استراحت
محمد پارسا تیلانی(میکس پلاس) – استراحت
محمد امین فرامرزی(دمنده) استراحت
علی توکلی(مس کرمان) استراحت
امیر حسین کرمی(زاگرس جنوبی) – امیرضا قربانی(دانشگاه آزاد) برنده کرمی
آرین آرش(پاس) – استراحت
مرحله یک هشتم نهایی:

امیررضا مددی ۲- امیر علی مایلی یک
سید امیرمحمد عقیلی صفر – علی پرسیان ۲
حسین مجیدی فر صفر – سامان ضیایی ۲
امیررضا کهریزی ۲ – امیرضا متولد شهرستانی صفر
سروش حسینی ۲ – ابوالفضل نظری یک
آرین احمدی صفر- محمد پارسا تیلانی ۲
محمد امین فرامرزی صفر – علی توکلی ۲
امیرحسین کرمی صفر – آرین آرش ۲
مرحله یک چهارم نهایی:

امیرضا مددی ۲ – علی پرسیان یک
سامان ضیایی ۲ – امیرمتولد شهرستانی یک
سروش حسینی ۲ – محمدپارسا تیلانی یک
علی توکلی یک – آرین آرش ۲
مرحله نیمه نهایی:

امیررضا مددی ۲ – سامان ضیایی یک
سروش حسینی صفر – آرین آرش ۲
فینال:

امیررضا مددی ۲ – آرین آرش صفر

وزن ۶۳- کیلوگرم: تعداد شرکت کننده ۲۷ تکواندوکار

امیرعباس رهنما(شهرداری ورامین) – استراحت
امیرشایان امکان (آزاد) ۲- نریمان مریدانی(دمنده) صفر
امیرماهان محمدی (آزاد) ۲ – محمدپارسا غلامی(یزدان) صفر
سالار آرمان طلب(آزاد) ۲ – علی کریمی(پاس) صفر
مانی جمشید پور(بارمان ابزار) استراحت
طاها رحمانی (آزاد) صفر – حسین عینی(دانشگاه آزاد) ۲
امیرحسین ملکی(پالایش نفت) صفر – متین رضایی(زاگرس جنوبی) ۲
سینا رضا علیزاده(مس کرمان) – استراحت
عرفان بزرگی(مس کرمان) – استراحت
امیرمحمد بختیاری(دمنده) صفر – محمد سهراب پور(آزاد) ۲
شهاب یوسفی(شهرداری ورامین) صفر – کیوان کاظمی(دانشگاه آزاد) ۲
امیر نظری(پالایش نفت) ۲ – مهدی تاتی سیف الدین(یزدان) صفر
امیرمحمد مبارکی(میکس پلاس) ۲ – امیر رضا کرمی(آزاد) یک
سید آرین خیری(پاس) ۲- امید یاری(آزاد) صفر
سید مرتضی خوش نیت(آزاد) یک – امیرحسین معروفی(بارمان ابزار) ۲
امیرمحمد محمدی(زاگرس جنوبی) – استراحت
مرحله یک هشتم نهایی:

امیرعباس رهنما ۲ – امیرشایان امکان صفر
امیرماهان محمدی صفر – سالار آرمان طلب ۲
مانی جمشید پور صفر – حسین عینی ۲
متین رضایی ۲ – سینا رضا علیزاده صفر
عرفان بزرگی ۲ – محمد سهراب پور صفر
کیوان کاظمی ۲- امیرنظری صفر
امیرمحمد مبارکی صفر – آرین خیری ۲
امیرمحمد محمدی ۲ -امیر حسین معروفی صفر
مرحله یک چهارم نهایی :

امیرعباس رهنما ۲ – سالار آرمان طلب صفر
حسین عینی یک – متین رضایی ۲
عرفان بزرگی ۲- کیوان کاظمی صفر
سید آرین خیری یک – امیر محمد محمدی ۲
نیمه نهایی:

امیرعباس رهنما صفر – متین رضایی ۲
عرفان بزرگی ۲ – امیرمحمد محمدی یک
فینال:

متین رضایی ۲- عرفان بزرگی یک

وزن ۷۴- کیلوگرم : تعداد شرکت کننده ۲۵ نفر

امیرسینا بختیاری(شهرداری ورامین)- استراحت
امیدرضا اخگری(آزاد) صفر – امیر مصطفی رضایی(بارمان ابزار) ۲
علی کاظمی (دمنده) ۲ – عمادلدین کلالی( آزاد) یک
علی قویدل(آزاد) ۲ – فرهاد کوچکی(دانشگاه آزاد)صفر
مهدی کاووسی(میکس پلاس) – استراحت
سالار آذربد(یزدان) ۲ – مهدی عسگری(پاس) یک
امیرحسین بیضایی (پالایس نفت) ۲ – امیرمحمد بخشی(زاگرس جنوبی) یک
امیرحسین محمد خانلو(مس کرمان) – استراحت
سپهر فیاضی زاده( دانشگاه آزاد) – استراحت
آرش وزیری(شهرداری ورامین) – امیرعلی نصیری(پاس) برنده بصیری
حسین یار محمدی(یزدان) ۲ – رضا طالبی(دمنده) صفر
احمدرضا مختاری(زاگرس جنوبی) – استراحت
محمد طه جعفری(آزاد)- استراحت
ابوالفضل رضی زاده(آزاد) – محمد مصطفی دولت آبادی(مس کرمان) برنده رضی زاده
سعید اسدپور(آزاد) صفر – پویا موذنی (بارمان ابزار) ۲
سروش احمدی(پالایش نفت) – استراحت
مرحله یک هشتم نهایی:

امیرسینا بختیاری ۲ – امیرمصطفی رضایی صفر
علی کاظمی یک – علی قویدل ۲
مهدی کاووسی ۲ – سالار آذربد یک
امیر حسین بیضایی – امیرحسین محمد خانلو برنده خانلو
سپهر فیاض زاده ۲ – امیر علی بصیری صفر
حسین یار محمدی صفر – احمدرضا مختاری ۲
ابوالفضل رضی زاده ۲- محمد طه جعفری صفر
سروش احمدی ۲- پویا موذنی صفر
مرحله یک چهارم نهایی:

امیرسینا بختیاری – علی قویدل – برنده بختیاری
مهدی کاووسی ۲ – امیر حسین محمد خانلو یک
سپهر فیاض زاده ۲- احمدرضا مختاری یک
ابوالفضل رضی زاده-سروش احمدی برنده احمدی
مرحله نیمه نهایی:

امیرسینا بختیاری ۲ – مهدی کاووسی صفر
سپهر فیاض زاده- سروش احمدی
فینال:

امیر سینا بختیاری- سروش احمدی برنده بختیاری(احمدی آسیب دید)

وزن ۸۷- کیلوگرم: تعداد شرکت کننده ۲۲ تکواندوکار

مهدی عابدینی(پاس) – استراحت
امیرمحمد اشرافی(آزاد) ۲ – متین صادقی(دانشگاه آزاد) صفر
کریم سام دلیری(شهرداری ورامین)- استراحت
میرهاشم حسینی(زاگرس جنوبی) – استراحت
مهدی جلالی(پالایش نفت) – استراحت
آرسام ساعتچی(آزاد) یک – عارف بذلی بارمان ابزار) ۲
امیرمحمد عسگریان( آزاد) ۲- بهرام دهاقین(دمنده) صفر
محمد حسین یزدانی(مس کرمان)
سالار رحمتی مقام (پالایش نفت آبادان) – استراحت
امیرمحمد قهرمانی(زاگرس جنوبی) ۲- علیرضا دهخواری (پاس) صفر
محمد علیزاده(آزاد) – امیرمحمد حاجی کاظمی ( آزاد)
شاهو بهرامی(دمنده) – استراحت
آرین حیدری(بارمان ابزار) – استراحت
امیرمحمد پورحسین(یزدان) – استراحت
امیرعلی پروینی (مس کرمان) ۲ – حسین کرانیان(دانشگاه آزاد) صفر
ابوالفضل عباسی( شهرداری ورامین)- استراحت
مرحله یک هشتم نهایی:

مهدی عابدینی صفر – امیرمحمد اشرافی ۲
کریم سام دلیری صفر- میرهاشم حسینی ۲
مهدی جلالی یک – عارف بذلی ۲
امیرمحمد عسگریان صفر- محمد حسین یزدانی ۲
سالار رحمتی مقام ۲- امیرمحمد قهرمانی صفر
محمد علیزاده ۲- شاهوبهرامی یک
آرین حیدری ۲ – امیرمحمدپور حسین یک
امیرعلی پروینی یک- ابوالفضل عباسی ۲
مرحله یک چهارم نهایی:

امیر محمد اشرافی یک – میرهاشم حسینی ۲
عارف بذلی صفر – محمد حسین یزدانی ۲
سالار رحمتی ۲ – محمد علیزاده یک
ابوالغضل عباسی – آرین حیدری برنده عباسی
مرحله نیمه نهایی:

میرهاشم حسینی ۲ – محمد حسین یزدانی صفر
سالار رحمتی صفر- ابوالفضل عباسی ۲