دوره‌های حرفه‌ای مربیگری ووشو‌ (MBA- ووشو) برگزار می شود/ الزام حضور برای مربیان ملی و باشگاهی ووشو

دوره‌های حرفه‌ای مربیگری رشته‌ ووشو (MBA- ورزشی) با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد و مربیان ملی و باشگاهی ووشو جهت شرکت در این دوره برای ادامه فعالیت در سطوح عالی فدراسیون ووشو ملزم به حضور هستند.
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران – ایپنا ؛ بر اساس مصوبه شورای عالی ورزش دانشگاه و مجوز دفتر توانمندسازی و مهارت‌های کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر برگزاری دوره‌های حرفه‌ای مربیگری رشته‌های (MBA- ورزشی) با عنوان SMBA، به مدت ۳۰۰ ساعت به صورت نظری و عملی با ظرفیت محدود و با شرایط خاص جهت مربیان حرفه‌ای شاغل در فدراسیون‌های ورزشی از جمله فدراسیون ووشو جهت توانمندسازی و بروزرسانی دانش مربیان برنامه‌ریزی شده است.

لازم به یادآوری است بر اساس مصوبه هیات رئیسه فدراسیون ووشو، حضور در این دوره برای مربیان شاغل در فدراسیون ووشو (اعم از ملی و باشگاهی) پس از شرکت در این دوره‌ مهارتی و دانشگاهی و اخذ مدرک مربوطه، امکان ادامه فعالیت در این حوزه را خواهند داشت. بدین معنا که از سال آینده (۱۴۰۳) اگر فردی به عنوان مربی، دارای مدرک یاد شده نباشد، امکان مربیگری در تیم باشگاهی در لیگهای برتر و رده ملی زیر مجموعه فدراسیون ووشو را نخواهد داشت.

این دوره از ابتدای اسفند آغاز می‌شود و مراحل ثبت‌نام و چگونگی شرکت به زودی از طریق روابط عمومی فدراسیون ووشو اطلاع‌رسانی خواهد شد.