برگزیدگان فرهنگی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو تجلیل می‌شوند

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان فرهنگی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو خبر داد.
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)،کمال جوانمرد دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان فرهنگی بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ خبر داد. وی در این خصوص گفت: همانگونه که پیش از اعزام کاروان ” فرزندان” ایران اعلام شد، توجه به مسائل فرهنگی و احترام به آنها از سوی اعضای کاروان فرزندان ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از این روی عملکرد اعضای کاروان اعم از ورزشکاران، کادر فنی و اجرایی و سایر اعضای کاروان رصد و مورد ارزیابی قرار گرفت و در راستای ترویج و تقویت اخلاق حرفه ای و پهلوانی در ورزش و گسترش تعالیم دینی و اخلاق محوری و جوانمردی از برگزیدگان فرهنگی کاروان “فرزندان ایران” تجلیل بعمل خواهد آمد.

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک افزود: طی جلساتی که پس از بازگشت کاروان به کشور برگزار شد، شاخصه‌هایی تعیین و بر اساس آنها عملکرد اعضای کاروان در ۵ حوزه فرهنگی مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت تعدادی از ورزشکاران، اعضای کادر فنی و اجرایی و … به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

جوانمرد خاطر نشان کرد: بر این اساس و همزمان با ایام الله دهه فجر مراسم تجلیل از برگزیدگان فرهنگی بازی های پاراآسیایی هانگژو با عنوان “حدیث سرآمدان” روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت: در این مراسم از برگزیدگان فرهنگی بازی های پاراآسیایی هانگژو در بخش اخلاق و معنویت، جانبازان، فداکاران، وقار و عفاف و تحکیم خانواده تجلیل بعمل خواهد آمد و امید می‌رود که با این گونه اقدامات موجب تقویت فرهنگ پهلوانی شود.