غیبت یک استقلالی در تمرینات؛ جدایی این بازیکن قطعی شد!

با غیبت ارسلان مطهری در دیدار دوستانه روز گذشته، جدایی این بازیکن قطعی به نظر می‌رسد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ استقلال روز گذشته در دیداری دوستانه برابر مس رفسنجان به میدان رفت و توانست با یک گل به پیروزی برسد. نکته مهم این مسابقه، غیبت ارسلان مطهری است که چندی پیش نیز نامه عدم نیاز از سوی کادرفنی را نیز دریافت کرده بود.

به گزارش ورزش سه، هر چند که این نامه از سوی مدیریت استقلال به دست ارسلان مطهری رسیده، ولی این بازیکن هنوز برای فسخ قرارداد و جدایی قطعی با آبی‌ها به توافق نهایی دست پیدا نکرده است و او عملا بازیکن این تیم محسوب می‌شود.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که تابستان امسال، باشگاه استقلال از قرار گرفتن آرمان رمضانی در لیست خروج خبر داد و حتی او به صورت رسمی از این تیم نیز جدا شد ولی در نهایت با اعلام نیاز نکونام، مجددا به تیم بازگشت.

حالا شاید بتوان گفت این فعل و انفعالات در استقلال تحت شرایطی رقم خورده که احتمال جدایی رمضانی بسیار بیشتر از مطهری بود و مهاجم بلند قامت آبی‌ها نیز قراردادش را با تیم فسخ کرد ولی در نهایت آرمان در تیم ماندگار شد و ارسلان باید با راهکاری مشخص جهت جدایی به توافق برسد.

در دیدار تدارکاتی روز گذشته، آرمان رمضانی برای استقلال به میدان رفت و زوج گوستاو بلانکو در خط حمله شد، ولی خبری از ارسلان در زمین شماره دو آزادی نبود تا برخلاف پیش‌بینی‌ها، این دو مهاجم آبی‌ها، امسال سرنوشت متفاوتی داشته باشند.

۲۵۸ ۲۵۸