بازیکن حق ندارد درباره اوسمار نظری بدهد

بازیکن سابق پرسپولیس می‌گوید:« عیسی در این تیم جواب می دهد فقط باید مراقب باشد به حاشیه نرود.»

image_pdfimage_printچاپ خبر

ناصر قراگزلو: مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است باشگاه پرسپولیس باید رویه قبلی را ادامه می داد و نباید دستیار یحیی را به عنوان سرمربی انتخاب می کرد.با پایان رافت هم کلام شدیم تا او برای ما از شرایط پرسپولیس بگوید.

*در رابطه با تصمیمی که گرفته شد تا اوسمار سرمربی پرسپولیس شود چه صحبتی دارید؟

تصمیمی است که باشگاه گرفته و فکر می کنم دیگر حرف زدن در این خصوص چندان فایده ای نداشته باشد اما به هر حال همه می دانند بعد از برانکو کالدرون و یحیی که همگی رویه قهرمانی و موفقیت رادر تیمشان ادامه دادند پرسپولیس باز هم باید مربی را استخدام می کرد که مربی قوی باشد و مربی ضعیف تر را در راس کادر فنی اش قرار ندهد چون به هر حال همه هواداران توقع دارند که باز هم تیمشان روند قهرمانی سالهای قبلش را ادامه دهد اما به هر حال باشگاه تصمیمی گرفت که جای تامل دارد و ما هم اگر بخواهیم جبه بگیریم چیزی تغییر نخواهد کرد .

*پیشنهاد شما در رابطه با سرمربی پرسپولیس بعد از جدایی یحیی چه کسی بود ؟

من گفته بودم که حسین عبدی برای این سرمربیگری در پرسپولیس مناسب است و به نظرم توان هدایت پرسپولیس را هم داشت اما به هر حال تصمیم باشگاه چیز دیگری بود.

*نظر شما درباره بازیکنانی که یحیی گرفته و بازیکنانی که با حضور اوسمار در حال جذب هستند چیست؟

برای من عجیب است چرا تلاش نمی کنند گلر دوم خوب بگیرند که اگر بیرانوند محروم یا خدایی نا کرده مصدوم شد تیم آسیب نبیند.از سوی دیگر ما سرلک را از دست دادیم که خیلی بازیکن مهمی بود و عمری هم به سهم خود بازیکن تاثیر گذاری بود از این رو باشگاه باید حتما تلاش کند که دو بازیکن خوب در خط میانی بگیرد .

*در حالی نسبت به سرمربیگری اوسمار انتقاد کردید که چند بازیکن پرسپولیس از انتخاب مربی برزیلی حمایت کرده بودند!

به نظرم این نکته در صلاحیت بازیکن نیست که بخواهد در خصوص تعیین سرمربی نظر بدهد .قبلا در زمان حضور اسکوچیچ که این بازیکن را هم برداشتند چند بازیکن نقش داشتند اما بعدا گفتند بازیکنان هیچ نقشی دربرکناری اسکوچیچ نداشتند در حالی که همه می دانند این موضوع حقیقت داشت .الان هم بازیکن کاره ای در تعیین سرمربی نیست و باید در درون زمین برای تیمش جان بدهد و به عنوان بازیکن فقط به شکل خوب در تمرینات شرکت کرده و بهترین تلاش را برای بازیهای خوب و نتیجه گیری تیمش به نحو احسن انجام دهد .

*در رابطه با جدب عیسی و مدافع چپ جدید پرسپولیس چه نظری دارید ؟

به نظرم عیسی در پرسپولیس جواب می دهد چون او انگیزه زیادی برای موفقیت دارد فقط در این بین باید مراقب باشد که وارد مسائل حاشیه ای نشود تا دوباره در پرسپولیس موفق شود.دفاع چپ خوبی را هم جذب کرده ایم که سابقه مرد سال اسیا را دارد از این رو حتما در جناح چپ موفق خواهد شد که با حضور این بازیکن جدید ما می توانیم نعمتی را هم در صورت لزوم و زمانهایی که احتیاج داریم به دفاع  میانی منتقل سازیم .

*با حضور عیسی به نظر نبیل هم از لیست خارج خواهد شد تا مهاجم جدیدی به درخواست اوسمار جذب شود !

پرسپولیس حتما یک مهاجم دیگر می خواهد و امیدوارم یک مهاجم خوب و موثر به جای  نبیل جایگزین شود در این بین حتی اگر مهاجم نوک هم نشد باشگاه باید یک مهاجم سایه را به خودمت بگیرد تا شرایط پرسپولیس  در خط حمله ایده ال شود و پرسپولیس در این منطقه کمبودهای خودش را در نیم فصل اول جبران سازد.

۲۵۱ ۲۵۱