ایران فاتح مسابقات بین المللی شورین کمپو کاراته جام خلیج فارس

دومین دوره مسابقات بین المللی شورین کمپو کاراته، جام خلیج فارس با قهرمانی تیم های منتخب کشورمان در هر دو گروه آقایان و بانوان به پایان رسید. این پیکارها به مسئولیت سیدمحمد صالحی رئیس شورین کمپو کاراته کشورمان و با حضور بیش از هزار ورزشکار از ۸ کشور ایران، روسیه، لبنان، تایلند، نیوزیلند، عراق، پاکستان و افغانستان در دو بخش کاتا و کومیته به میزبانی سالن شهید افراسیالی تهران و در میان استقبال چشمگیر تماشاگران علاقمند به کاراته آزاد در سطح کیفی بالایی انجام گرفت که در پایان پس از دو روز رقابت حساس، تیم کشورمان در مجموع دو بخش زنان و مردان مقتدرانه عنوان نخست قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های افغانستان، روسیه، لبنان و عراق در مکان های دوم تا پنجم قرار گرفتند. گفتنی است مراسم اختتامیه این پیکارها با حضور کانچو سیفو رییس سازمان جهانی شورین کمپو کای کان کاراته، سیدحسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته ایران، یوسف گرشاسبی دبیر فدراسیون، اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، محمدمهدی عطایی رییس هیات کاراته استان تهران و محمدعلی زمانی از پیشکسوتان با سابقه این رشته برگزار شد. لازم به ذکر است پس از پایان مسابقات استاژ فنی به همراه آزمون دان جهانی با مدرسی کانچو سیفو رییس سازمان جهانی شورین کمپو کاراته در محل خانه اختصاصی این سبک برگزار شد که با حضور چشمگیر مربیان، قهرمانان و ورزشکاران همراه بود.
image_pdfimage_printچاپ خبر

دومین دوره مسابقات بین المللی شورین کمپو کاراته، جام خلیج فارس با قهرمانی تیم های منتخب کشورمان در هر دو گروه آقایان و بانوان به پایان رسید.

این پیکارها به مسئولیت سیدمحمد صالحی رئیس شورین کمپو کاراته کشورمان و با حضور بیش از هزار ورزشکار از ۸ کشور ایران، روسیه، لبنان، تایلند، نیوزیلند، عراق، پاکستان و افغانستان در دو بخش کاتا و کومیته به میزبانی سالن شهید افراسیالی تهران و در میان استقبال چشمگیر تماشاگران علاقمند به کاراته آزاد در سطح کیفی بالایی انجام گرفت که در پایان پس از دو روز رقابت حساس، تیم کشورمان در مجموع دو بخش زنان و مردان مقتدرانه عنوان نخست قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های افغانستان، روسیه، لبنان و عراق در مکان های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

گفتنی است مراسم اختتامیه این پیکارها با حضور کانچو سیفو رییس سازمان جهانی شورین کمپو کای کان کاراته، سیدحسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته ایران، یوسف گرشاسبی دبیر فدراسیون، اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، محمدمهدی عطایی رییس هیات کاراته استان تهران و محمدعلی زمانی از پیشکسوتان با سابقه این رشته برگزار شد.

لازم به ذکر است پس از پایان مسابقات استاژ فنی به همراه آزمون دان جهانی با مدرسی کانچو سیفو رییس سازمان جهانی شورین کمپو کاراته در محل خانه اختصاصی این سبک برگزار شد که با حضور چشمگیر مربیان، قهرمانان و ورزشکاران همراه بود.