مجللی: مربی برزیلی چیزی به من اضافه نکرد

مربی برزیلی چیزی به من اضافه نکرد.
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران – ایپنا ؛عادل مجللی درباره‌ی تلاش خود برای رسیدن به سهمیه المپیک پاریس در قایقرانی آب‌های آرام بیان کرد: طبق روال جلو می‌رویم و شرایط ایده‌آل است. من و کیا اسکندانی سخت تمرین می‌کنیم. دوست دارم اولین نفری باشم که در آب‌های آرام دومین المپیک خود را تجربه می‌کند و حضور در دومین المپیک حس متفاوتی دارد. اگر بتوانم در دومین المپیک حضور داشته باشم ماندگار می‌شود.
شانس گرفتن سهمیه در کانو دونفره بیشتر است
مجللی در پاسخ به این پرسش که چرا تصمیم گرفت در کانوی دو نفره به دنبال گرفتن سهمیه المپیک باشد؟ گفت: با توجه به بررسی‌هایی که انجام دادیم و نتایجی که در بازی‌های آسیایی گرفتیم، به نظرم شانس ما در کانوی دو نفره بیشتر است. من و کیا با هم صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که اگر سخت تمرین کنیم و تمام توانمان را بگذاریم، این شانس را داریم که با تاریخ‌سازی برای اولین بار سهمیه کانوی دو نفره را بگیریم. البته از این پس هم باید شرایط به همین شکل باشد چون بدون حاشیه کار می‌کنیم و تمرکزمان را روی کار خودمان گذاشته‌ایم.
او افزود: بدون حاشیه تمرین می‌کنیم. مهمترین مسئله این است با آرامش کار کنیم و اینکه بخواهیم وقتمان را با حاشیه تلف کنیم، روی تمرین تاثیر می‌گذارد. با یک جمع خوب و قدیمی کار می‌کنیم و دلگرمی در تیم وجود دارد.
مربی برزیلی چیزی به من اضافه نکرد
دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی در پاسخ به این پرسش که مربی برزیلی تا چه اندازه توانست از لحاظ فنی به او کمک کند؟ تصریح کرد: برای من که با مارک پلوخ که بهترین مربی کانوکانادایی جهان است، کار کرده بودم، به من چیزی اضافه نشد. البته اینکه این مربی در یک مقطع تیم را جمع کرد و تا مدتی انسجام وجود داشت، خوب بود. با این حال رکورد زمانی ثبت نکردم که نشان دهد پیشرفت کرده‌ام. حتی بعد از حدود هشت سال نتوانستم به فینال A قهرمانی جهان برسم.
قایق جدید می‌خواهیم
ملی‌پوش کانو ایران در مورد نیاز آب‌های آرام به قایق‌های جدید و به روز گفت: در این سال‌ها با هر شرایطی که بوده تا اینجا آمده‌ایم و به نظرم الان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید در بحث تجهیزات و تهیه قایق کمک کنند. از لحاظ بدنسازی مشکلی نداریم و تجهیزات خوبی فراهم شده است اما تهیه قایق نیاز به هزینه هنگفت دارد. باید برای آب‌های آرام قایق های خوب و در سطح جهانی آورده شود چون کشورهای دیگر هر سال قایق‌های خود را به روز می‌کنند. فکر می‌کنم آخرین بار که قایق‌های آب‌های آرام وارد شد، سال ۲۰۱۴ بود.
او در پایان گفت: امیدوارم قایقرانی بتواند در مسابقات انتخابی المپیک نتیجه خوبی بگیرد. برای همه قایقرانان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم کم و کاستی‌هایی که در بازی‌های آسیایی به وجود آمد را در انتخابی المپیک جبران کنند.