حقوق و بسته‌های حمایتی به المپیکی‌های پاریس پرداخت شد

رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی گفت: پرداخت حقوق و بسته‌های حمایتی به سهمیه‌گیران المپیک ۲۰۲۴ پاریس تا پایان اسفند به صورت کامل انجام شد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

محمد تابع رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی  در مورد پرداخت کامل بسته حمایتی به فدراسیون‌های المپیکی گفت: بسته‌های حمایتی بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس که در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در سال ۱۴۰۲ و هیئت اجرایی مصوب شده بود، طبق این مصوبات از دی ماه تا هم اکنون یعنی پایان اسفند اجرایی شد.

او افزود:این بسته‌های حمایتی شامل پاداش کسب سهمیه بود که بطور کامل به حساب فدراسیون‌ها واریز شد تا به ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ شده اند، پرداخت شود.

تابع تصریح کرد:بخش دیگر این بسته‌های حمایتی شامل حقوق ورزشکاران است که ما با عنوان کمک هزینه به آنان پرداخت کردیم؛ مبلغ پایه این کمک هزینه از ۱۵ میلیون تومان شروع می‌شود برای کسانی که موفق به کسب سهمیه شده اند تا مابقی افراد که به ترتیب شانس کسب مدال طلا و نقره دارند که آن هم تمام و کمال در ماه‌های دی، بهمن و اسفند پرداخت شد.

سرپرست مرکز نظارت بر تیم‌های ملی در خاتمه اظهار داشت:مورد بعدی مربوط به سرانه اردوی ورزشکاران است که روزانه مبلغ سه میلیون تومان به ازای ورزشکار، حریف تمرینی و همچنین مربیان رشته‌هایی که شاملشان می‌شد نیز به فدراسیون‌ها پرداخت شد.آخرین بخش نیز سرانه اعزام بود که به ترتیب شامل هر رشته‌ای که می‌شد به فدراسیون‌ها پرداخت شد؛ آخرین مرحله پرداخت این سرانه نیز در اسفندماه بصورت تمام و کمال واریز شد.