رودکی: به علت پیری زودرس در روزهای پایانی سال بستری شدم!

پیشکسوت جودو گفت: به خاطره بد و خوب اعتقادی ندارم و دلیل بستری شدنم در بیمارستان را پیری زودرس می‌دانم!
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)؛ محمدرضا رودکی درخصوص سال ۱۴۰۲ اظهارداشت: خیلی از ورزش دور نیستم و به عنوان مدیر تیمهای ملی جوجیتسو فعالیت می‌کنم. ما به بازیهای آسیایی رفتیم و چندین اعزام برون مرزی در تمام رده‌های سنی داشتیم و مجموعه فعالی بودیم.

وی درباره بهترین و بدترین خاطره خود از سال گذشته گفت: برای من بهترین و بدترین معنای خاصی ندارد و همش جزو زندگی است که باید با آن ساخت. به هر حال ما هر روز پیرتر از قبل می‌شویم و البته چیز‌های بیشتری یاد میگیریم.

قهرمان سابق جودوی ایران و آسیا درباره چندین روز بستری بودن در بیمارستان تصریح کرد: این هم از پیری زودرس من است (خنده). مضرات ورزش حرفه‌ای و قهرمانی همین است که روزی باید با آسیبهایش کنار بیایی!

وی ادامه داد: من عمرم را پای جودو گذاشتم اما الان از آن دور هستم و برای این رشته آرزوی موفقیت می‌کنم و بیشتر از این هم حرفی درخصوص جودو ندارم.

رودکی درباره اینکه در سال ۱۴۰۳ سراغ مربیگری در MMA می‌رود یا خیر؟ خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد برای حضور در MMA به عنوان مربی یا مدیرفنی داشتم. باید بپذیریم این رشته‌ای است که رسانه به آن می پردازد و در چند سال آینده خیل عظیمی از ورزشکاران به سوی MMA می‌روند. با همه اینها من شخصا حوصله این ورزشها را ندارم و ترجیح می‌دهم کمتر به خودم استرس وارد کنم.