سینر: اکنون یک تنیسور متفاوت هستم

تنیسور شماره 3 جهان پس از راهیابی به فینال مسترز میامی مطالبی را بیان کرد.
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران – ایپنا ؛یانیک سینر، تنیسور ایتالیایی پس از راهیابی به فینال مسترز در میامی (آمریکا)، خاطرات خود را از نخستین عنوان قهرمانی دوران حرفه‌ای خود در مسابقاتی در این سطح بیان کرد. سینر برای نخستین بار در فینال مسترز در سال ۲۰۲۱ نیز در میامی بازی کرد.

تنیسور شماره ۳ جهان گفت: من اکنون یک بازیکن متفاوت هستم، یک فرد متفاوت. گاهی به نخستین فینال مسترز فکر می‌کنم. به یاد دارم که شب قبل از فینال نمی‌توانستم بخوابم، مدام عرق سردی داشتم. الان خیلی بهترم و فقط هیجان‌زده و خوشحالم که برگشتم. امیدوارم روز یکشنبه تنیس خوبی به نمایش بگذارم، زیرا این تورنمنت بسیار مهمی برای من است. اگر بتوانم برنده شوم، عالی خواهد شد. اگر نه، پس این یک فرصت عالی دیگر برای رقابت خواهد بود. فقط یک تجربه خوب.

یانیک سینر درباره پیروزی‌اش برابر دانیل مدودف روسی در نیمه‌نهایی مسترز میامی اظهار داشت: «چرا من این‌قدر مسلط بودم؟ نمی‌دانم. در زمین بازی احساس خوبی داشتم. معمولاً این اتفاق رخ می‌دهد. هر چه بیشتر در مسابقات شرکت کنم، احساس راحتی بیشتری می‌کنم. من از این مسابقه بسیار راضی هستم. فکر می‌کنم دانیل مدودف در این مسابقه خیلی احساس خوبی نداشت. او اشتباهات زیادی کرد که معمولاً مرتکب نمی‌شود. من فقط از این فرصت استفاده کردم، اگرچه انتظار یک بازی واقعا سختی را داشتم. اگر او در ست اول یا دوم شکست می‌خورد، اوضاع فرق می‌کرد.