سه گزینه نهایی بایرن‌مونیخ برای جانشینی توخل؛ خبری از آلونسو نیست

سران باشگاه بایرمونیخ برای هدایت تیم خود و جانشینی توماس توخل به جمع‌بندی رسیده و مذاکرات اولیه را نیز انجام داده‌اند.

image_pdfimage_printچاپ خبر

پس از تصمیم نهایی ژابی آلونسو برای ماندن در بایرلورکوزن، به نظر می‌رسد سران بایرن‌مونیخ با یکی از سه گزینه خود یعنی روبرتو دی زربی، یولیان ناگلزمن و رالف رانگنیک برای جایگزینی توماس توخل به توافق برسند.

پس از اعلام خبر جدایی توخل از این تیم در پایان فصل، نام‌های بسیاری به عنوان سرمربی بایرن مونیخ مطرح شد که نام ژابی آلونسو در بین آنها دیده می‌شد، اما وفاداری او به بایرلورکوزن و ماندن او در این تیم آلمانی، کافی بود تا سران مونیخ به دنبال گزینه‌های دیگری باشند.

از باشگاه بایرن‌مونیخ خبر می‌رسد روبرتو دی‌زربی که سابقه هدایت برایتون را در کارنامه دارد یکی از گزینه‌های اصلی و جدی باوارایی‌ها به شمار می‌رود و حتی شنیده می‌شود مقدمات کار هم فراهم شده است. از سویی دیگر نام یولیان ناگلزمن سرمربی فعلی آلمان نیز مطرح بوده و این احتمال می‌رود که او بار دیگر به جمع قرمز‌ها اضافه شود. سومین نام شنیده شده به نیمکت تیم ملی اتریش باز می‌گردد، هر چند شانس رالف رانگنیک نسبت به دو اسم قبلی کمتر به نظر می‌رسد و باید دید در نهایت سران بایرمونیخ با کدام گزینه به توافق نهایی می‌رسند.

گفتنی است تیم فوتبال بایرن‌مونیخ از ۲۷ بازی برگزار شده با ۶۰ امتیاز در رده دوم جدول است، بایرلوکوزن با ۷۳ امتیاز در صدر قرار دارد و اشتوتگارت با ۵۷ امتیاز در رده سوم جای دارد.

منبع: ایرنا