نشست هم اندیشی روسای کمیته های ستادی و استانی پارکور کشور

نشست هم اندیشی روسای کمیته های ستادی و استانی پارکور کشور به منظور تبیین برنامه های 1403 در تهران و در سالن جلسات فدراسیون انجمنهای ورزشی برگزار شد.
image_pdfimage_printچاپ خبر

نشست هم اندیشی روسای کمیته های ستادی و استانی پارکور کشور به منظور تبیین برنامه های ۱۴۰۳ در تهران و در سالن جلسات فدراسیون انجمنهای ورزشی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، این جلسه با حضور نسرین شاکری فرد(سرپرست انجمن پارکور کشور)، پارسا(سرپرست دبیری انجمن) به همراه اعضای هیات رییسه، روسای کمیته های ستادی و استانی و عوامل اجرایی پارکور ایران و همچنین مهدی سلاطی سرپرست دبیری فدراسیون انجمنهای ورزشی و محمد محمدی مسئول تشریفات فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه شاکری فرد ضمن ارائه گزارشی از برنامه های تدوین شده و فعالیتهای صورت گرفته برای پارکور کشور گفت: طی مدت حدود سه ماهه برای تقویت زیر ساختهای اجرایی و فنی انجمن پارکور گام برداشته ایم و بزودی دو مسابقه کشوری برگزار خواهیم کرد.

وی اذعان داشت: رسالت و ماهیت پارکور کمک رسانی و امدادرسانی است و ما موظفیم که این امر را به نحو شایسته به عموم مردم معرفی کنیم و در این راستا باید که بعد همگانی پارکور در همه کمیته های تحت پوشش فعال شود.

در این نشست سلاطی سرپرست دبیری فدراسیون انجمنهای ورزشی اظهارداشت: پارکور بواسطه جمعیت و مخاطبان زیادی که دارد از ظرفیت و پتانسیل بالایی برای توسعه و گسترش برخوردار است و کمیته های استانی باید از این مزیت و فاکتور نهایت بهره را ببرند.

در پایان این نشست احکام روسای کمیته های استانهای تهران، کردستان، لرستان، آذربایجان شرقی و مرکزی توسط خانم شاکری فرد به آنها اهدا شد.

ضمن اینکه روح الله یزدانی به عنوان عضو هیات رییسه، علیرضا شریفی به عنوان سرپرست نایب رییسی، امیر جلالی به عنوان سرپرست کمیته مسابقات، غلامرضا امینی زاد به عنوان سرپرست کمیته آموزش، محمدرضا شریفی به عنوان سرپرست کمیته بین الملل و معصومه حیدری به عنوان سرپرست کمیته روابط عمومی انجمن پارکور منصوب و معرفی شدند و احکام خود را از سرپرست انجمن دریافت کردند.