حجازی: محبوبیت به کسب جام و مقام نیست

آتیلا حجازی، سرپرست استقلال در حاشیه مراسم سالگرد درگذشت پدرش در مورد مسائل این روزهای فوتبال هم صحبت کرد.

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ آتیلا حجازی در مورد برگزاری مراسم سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فقید استقلال گفت: خیلی خوشحالم که در سیزدهمین سالگرد درگذشت پدرم شاهد حضور علاقه‌مندان و دوستان‌شان هستم و به خودم به‌خاطر این حس قشنگ می‌بالم. جز تشکر و قدردانی چیزی نمی‌توانم بگویم.

به نقل از ورزش سه او در مورد محبوبیت پدرش گفت: محبوبیت بین مردم به کسب جام و مقام نیست. بسیاری جام و مقام در ویترین افتخارات‌شان هست ولی هیچ موقع محبوب مردم نیستند. مهمترین خصوصیت این است که در دل مردم بنشینی. مردم چیزی که باید بدانند را بدانند. امیدوارم هر ورزشکاری رهرو راه درستی و صداقت باشد.

سرپرست استقلال راجع‌به محرومیت هاشمی‌نسب عنوان کرد: محرومیت ایشان به حالت تعلیقی در آمده و فکر نمی‌کنم مشکلی بابت نشستن روی نیمکت داشته باشند.

او در مورد سقف بودجه فصل آینده گفت: نمی‌شود با این سقف بودجه مقابل تیم‌های بزرگ آسیا مقابله کرد. النصر و الهلال چه‌قدر هزینه می‌کنند؟ غیر منطقی است و اگر به دلار حساب کنید شاید پول یک بازیکن‌شان شود. شما نمی‌توانید یک مجموعه را با ۳۶۵ میلیارد ببندید. امیدوارم پس از سال‌ها در آسیا بدرخشیم.

۲۵۷ ۲۵۱