باید پیش از المپیک در غزه آتش بس اعلام شود

باید پیش از المپیک در غزه آتش بس اعلام شود

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) عنوان کرد: هر سال جامعه ورزش و جوانان به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های مرید و مرادشان و ادای احترام در حرم مطهر امام راحل(ره) حضور پیدا می‌کنند.

وی افزود: این انقلاب در سایه امام امت شکل گرفته است و الحمدالله با رهبری های مقام معظم رهبری این مسیر ادامه دارد و جامعه ورزش و جوانان به عنوان بخشی از جامعه در جریان‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور موثر داشته است.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به مردم مظلوم غزه و فلسطین گفت: متاسفانه تاکنون فقط نزدیک به ۱۶۴ فوتبالیست به درجه شهادت نائل شده‌اند و دشمن بسیاری از ورزشگاه‌های غزه را نابود کرده است. ما در جلسه وزرای ورزش عضو پیمان شانگهای که پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در قزاقستان برگزار شد، موضع جمهوری اسلامی و کشتارهای صورت گرفته را اعلام کردیم.

هاشمی با اشاره به در پیش بودن بازی‌های المپیک تصریح کرد: معمولاً پیش از آغاز المپیک آتش بس المپیک اعلام می‌شود و ان‌شاءالله بتوانیم با کمک تمامی دوستداران غزه و فلسطین مانع جنایت‌های اسرائل جنایتکار شویم.

۲۵۸ ۲۵۸