شاهکار وزیر ورزش در اجرای وعده‌های اعلام شده

کیومرث هاشمی نخستین مسئول ورزش ایران است که نه تنها خودشان نخستین گزینه از بدنه وزارت ورزش است بلکه اکثر انتصابات را از بین همکارانش انجام داده اند.
image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا )،رؤیایی که سالها جامعه ورزش در آرزوی تحقق آن بود. او خود بوسیله اولین دولتی در تاریخ ورزش ایران از بین کارکنان وزارت ورزش برگزیده شد، دولتی که امور ورزش را علیرغم فشارهای زیادی که تحمل کرد هرگز سیاسیون را برنگزید و به جامعه ورزش اعتماد کرد.

وعده های کیومرث هاشمی، واگذاری پرسپولیس و استقلال بود که برای اولین بار در تاریخ ورزش ایران بوسیله ایشان انجام شد. بگمانم شر این دو تیم برای همیشه از وزارت ورزش کنده شد و دیگر لازم نیست وقت وزیر و معاونین وی برای حاشیه های این دو تیم تلف شود.

وعده دیگر هاشمی برگزاری انتخابات مجامع فدراسیون های “”بی صاحب “” بود که الحق بسرعت در حال انجام است و دکتر اسبقیان و تیم وی انتخابات را یکی پس از دیگری انجام میدهند.

انتخابات فدراسیون تنیس که بعضی ها درصدد این بودند که به هر طریق آن را به تعویق بیاندازند نیز در روز ۲۳ خرداد برگزار می‌شود.

اینک می‌توان با قاطعیت اعلام کرد که آقای هاشمی و معاونین ایشان یک آرامشی در ورزش ایجاد کرده اند که البته قابل تقدیر است.
چند پست مدیریتی دیگر است که بتدریج کارشناسان وزارت ورزش بزودی جای سیاسیون را خواهند گرفت انشاالله ‌.