نکونام خواستار حضور دستیار اسپانیایی در استقلال شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به دنبال جذب یک مربی اسپانیایی است.

image_pdfimage_printچاپ خبر

تیم فوتبال استقلال تهران  که فصل بیست و سوم به عنوان نایب قهرمانی دست یافت به دنبال کسب مقام قهرمانی در فصل جدید لیگ برتر است.

از همین رو جواد نکونام سرمربی استقلال به دنبال جذب یک دستیار خارجی برای خود است و مربی صاحب‌نامی که سابقه نشستن روی نیمکت تیم فوتبال بارسلونا را دارد، گزینه مورد نظر سرمربی استقلال بوده و طی روزهای گذشته مذاکرات مثبتی را با این باشگاه داشته است.

در همین راستا، کاپیتان اسبق اوساسونای اسپانیا چند گزینه را مد نظر قرار داده است. گرچه در ساعات گذشته نام‌ مربیانی از جمله آنجلو آلسیو(مربی ایتالیایی) که سابقه حضور روی نیمکت تیم‌هایی همچون یوونتوس، چلسی، ناپولی و تیم ملی ایتالیا را در کارنامه‌ دارد، برای نیمکت استقلال مطرح شده اما گفته می‌شود گزینه اصلی نکونام یک مربی اسپانیایی است. همچنین پیش‌تر نام اوسیانو کروز(مربی پرتغالی) نیز که سابقه حضور روی نیمکت تیم ملی ایران را دارد نیز مطرح شده بود.

با این حال، پیگیری‌ ها حاکی از آن است که مربی صاحب‌نامی که سابقه نشستن روی نیمکت تیم بارسلونا را دارد، گزینه اصلی نکونام است. او سال‌ها در لالیگا مربیگری کرده و ظرف روزهای گذشته مذاکرات مثبتی را با سرمربی و باشگاه استقلال داشته و قرار است در صورت توافق، با شروع تمرینات استقلال به ایران آمده و با این تیم استارت بزند.