هشدار امباپه به ۲ هم‌تیمی آینده‌اش در رئال مادرید

کیلیان امباپه انگیزه فراوانی برای یورو ۲۰۲۴ دارد و گفت که می‌خواهد قهرمان بازی ها و بهترین بازیکن جهان شود. هشداری برای دو مدعی دیگر توپ طلا یعنی وینی و بلینگام.

image_pdfimage_printچاپ خبر

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ تیم ملی فرانسه به عنوان یک مدعی بزرگ وارد یورو ۲۰۲۴ خواهد شد و می‌خواهد در خاک آلمان عنوان قهرمانی را کسب کند. افتخاری که آخرین بار فرانسه در سال ۲۰۰۰ کسب کرده است.

به گزارش ورزش سه، ستاره فرانسه در این بازی‌ها کیلیان امباپه است که بازوبند کاپیتانی را نیز در اختیار دارد. مهاجم جدید رئال در مصاحبه با بیلد از انگیزه بالای خود و تیمش خبر داد: «همه می‌دانند که قهرمانی در یورو چقدر سخت است، زیرا همه تیم‌ها بسیار قوی هستند. ما می‌توانیم گروه سختی که در آن قرار داریم را مثال بزنیم که چیزی دیوانه کننده است. باید گام به گام پیش برویم و هر بازی دشوار خواهد بود، اما ما برای این چالش آماده‌ایم.»

امباپه ادامه داد: «ما برای تاریخ‌سازی به آلمان آمده‌ایم. ماموریت ما همین است و آماده‌ایم. تشنه موفقیت هستیم و می‌دانیم که باید چه کاری در این مسیر انجام دهیم. اگر جام را به خانه ببریم، دستاورد فوق العاده ای برای کشورمان خواهد بود.»

امباپه همچنین گفت که می‌خواهد بهترین بازیکن جام شود: «هدفم قهرمانی با فرانسه و کسب عنوان بهترین بازیکن است. من همیشه می‌خواهم بهترین بازیکن دنیا باشم و میراثی از خودم به جا بگذارم.»

فرانسه اولین بازی خود در این رقابت‌ها را ۵ روز بعد برابر اتریش در دوسلدورف آغاز می‌کند و سپس برابر هلند و لهستان به میدان خواهد رفت.

۲۵۸ ۲۵۸