اعلام از سوی آزمون، سیستم تیم ملی تغییر می‌کند

تیم ملی فوتبال ایران بعد از شکست ۶ بر ۲ در برابر انگلیس حالا باید مهیای دیدار با ولز شود. این بازی جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.

image_pdfimage_printچاپ خبر

تیم ملی که با نیت صعود به دور دوم جام جهانی وارد دوحه شده است، برای رسیدن به این هدف باید در دو بازی پیش رو با سسیستم تهاجمی بازی و با برد میدان را ترک کند، در غیر اینصورت شانس صعود به دور دوم را از دست خواهد داد. بر اساس خبر‌های رسیده از اردوی تیم ملی در دوحه شیوه بازی ایران در برابر ولز تغییر و تیم ملی در این دیدار با دو مهاجم بازی خواهد کرد. ۲-۴-۴.

بر این اساس سردار آزمون و مهدی طارمی زوج خط حمله تیم ملی در دیدار با ولز خواهند بود. این نکته آنقدر واضح است که سردار آزمون در پایان دیدار با انگلیس و در مصاحبه با سایت‌های روسی به آن اشاره کرد و گفت: پس از پایان دوره آسیب‌دیدگی اکنون شرایط عادی دارم. فکر می‌کنم در بازی بعدی برابر ولز حضور ۹۰ دقیقه‌ای داشته باشم. همه چیز خوب خواهد شد.

تیم ملی در مصاف با انگلیس با مهدی طارمی و تک مهاجم بازی کرد. البته در دقایق پایانی بازی سردار آزمون با حضور در زمین شیوه بازی تیم ملی را به ۲-۴-۴ تغییر داد. سردار در دقایق حضور کوتاه در زمین تیرک دروازه تیم ملی انگلیس را در موقعیت تک به تک به لرزه در آورد